سلام شازده!

از تایپ خوشم نمیاد اما از تو وبلاگ نوشتن چرا! این روزا هیچ دل و دماغ دانشگاه ندارم.دل و دماغ برنامه ریزی و دوره ی درسا دل و دماغ درس خوندن حتی دل و دماغ تفریح کردن. دلم میخواد یه داستان مفصل بنویسم خودمو بذارم شخصیت اصلیش بعد براش یه دنیای متفاوت بسازم. شاید توی قصه ی متفاوتی که میسازم پدرم گلفروش باشه و کمکش کنم. شاید تو قصه ی متفاوتی که میسازم شجاعتشو داشته باشم که عاشق باشم که واقعی عاشق باشم، شجاعتشو داشته باشم که بد باشم شجاعتشو داشته باشم که زندگی خودمو بکنم.شاید توی دنیای دیگه ای که میسازم مطمئن بشم که احساسی نیستم که اینجوری همه چیز بهتره شاید.

این روزا به اپلای کرده ها فک میکنم به مامان فک میکنم به سارا فک میکنم به تو ام فک میکنم گاهی به اینکه چقد تو شبیه من نیستی و چقد دنیایی که ساختی دنیای خودته.این روزا به آدما فک میکنم و به خدا.دوست ندارم فکرای بدی راجب خدا بکنم اما حس میکنم از اون بالا خیلی به نظرش مضحکیم. اینهمه تقلای الکی بدون یه حس خوب.اینهمه دست و پا زدن.اینهمه هیاهو و ادعا.

شازده! تو بهم بگو دنیا لایه ی دیگه اییم داره؟ شازده بهم بگو میتونم فراموش کنم؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان 11 Nancy قندیل میلاد کاظمی Milad kazemi Jennifer مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی closed امام حسین ، اهلبیت ، مداحی ، هیئت dehkade-tamirat ترفند های زندگی